Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Dziekanowice - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Łagiewniki Kościelne

Łagiewniki Kościelne(Dziekanowice + 11 km)

1 750 000 zł1 000 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 465 m²

Proponujemy Państwu do zakupu obiekt produkcyjno magazynowy o łącznej powierzchni 1035 m2 położony w Łagiewnikach Kościelnych w gminie Kiszkowo. W obecnej chwili jest to czynny.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wrzesińska

Swarzędz(Dziekanowice + 24 km)

1 499 000 zł477 m² 3 142,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszam do zapoznania się z domem o powierzchni 477,11 m , położonym w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej, wybudowanym w 1975 roku. Budynek aktualnie podzielony jest na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Miodowa

Gniezno(Dziekanowice + 14 km)

999 000 zł477 m² 2 094,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:318 m²

Budynek w zabudowie biurowo-usługowej o łącznej pow. 477m2 zlokalizowany przy ul. Miodowej w Gnieźnie w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Prądnik

Łuczyce(Dziekanowice + 12 km)

2 390 000 zł329 m² 7 264,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Opis lokalu: budynek o powierzchni użytkowej niespełna 330m2, w tym ponad 240m2 głównej sali sprzedażowej na poziomie parteru. Ta część przystosowana jest do prowadzenia działalności typu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Skałowo

Skałowo(Dziekanowice + 20 km)

1 800 000 zł770 m² 2 337,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o powierzchni 770 m (plus 230 m do rozbudowy) Skałowo gm. Kostrzyn Dokumentacja na 12 mieszkań Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy obiekt o pow. 770 m2 z przygotowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie(Dziekanowice + 13 km)

1 580 000 zł170 m² 9 294 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Piętrowy, wolnostojący budynek produkcyjno /magazynowo/ usługowy na działce 28 arów w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i A4. Działka zlokalizowana jest na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Niepołomice

Niepołomice(Dziekanowice + 18 km)

6 500 000 zł1 700 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedamy budynek produkcyjno magazynowo biurowy o powierzchni 1750 m2 zlokalizowany w Woli Batorskiej. Lokal znajduje się na terenie przemysłowym. Lokal posiada odbiór sanepidu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Dziekanowice

Dziekanowice,świętokrzyskie

972 476 zł12 274 m² 79,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 228 m²

Lokalizacja: sąsiedztwo terenów zabudowy przemysłowej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 768 (dw768), przebiegającej przez powiaty:jędrzejowski, pińczowski, kazimierski i brzeski.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.